به وبسایت گروه آماریار خوش آمدید.

آماریار مزایای آماریار مشاوره کلاس های خصوصی هزینه ها

آماریار

این وبسایت، جهت انجام خدمات فصل چهارم پروژه های آماری، ارائه ی مشاوره در زمینه ی انجام پایان نامه اطلاع رسانی نکاتی در زمینه ی پایان نامه نویسی اطلاع رسانی در زمینه ی نحوه ی برگزاری کلاس های اس پی اس اس و برقراری ارتباط آسان بادانشجویان رشته های علوم تربیتی، مشاوره و روان شناسی برای انجام تجزیه و تحلیل آماری با استفاده از نرم افزارSPSS  ایجاد شده است.

مزایای آماریار

    صرف کمترین زمان،   دست یابی به کیفیتی بهینه،   تضمین تا هنگام دفاع و پس از آن،   مشاوره قبل و پس از تحویل کار   قیمت مناسب   تحلیل کامل فصل چهار   تایپ و رسم نمودارها به صورت رایگان  

مشاوره

  کلاس های خصوصی آموزش اس پی اس اس   کلاس های خصوصی به صورت تک نفره و چند نفره در کلینیک حکمت برگزار می شود. این کلاس ها با توجه به شرایط زمانی درخواست کننده به صورت فشرده یا هفتگی برگزار می شود و طی هشت تا ده ساعت، مهم ترین و کلیدی ترین نکات در زمینه ی اس پی اس اس بازگو خواهد شد.  همچنین کتاب و جزوه ی مربوطه نیز موجب تسهیل آموزش اس پی اس اس می باشد.  

کلاس های خصوصی

  کلاس های خصوصی آموزش اس پی اس اس   کلاس های خصوصی به صورت تک نفره و چند نفره در کلینیک حکمت برگزار می شود. این کلاس ها با توجه به شرایط زمانی درخواست کننده به صورت فشرده یا هفتگی برگزار می شود و طی هشت تا ده ساعت، مهم ترین و کلیدی ترین نکات در زمینه ی اس پی اس اس بازگو خواهد شد.  همچنین کتاب و جزوه ی مربوطه نیز موجب تسهیل آموزش اس پی اس اس می باشد.  

هزینه ها

  هزینه ی انجام کار:   ورود داده ها: برای ورود هر یک داده مبلغ ۱۰ تومان. (تعداد داده های موجود در پرسشنامه در افراد نمونه ضرب می شود و بعد قیمت محاسبه می گردد)   هر جدول توصیفی: 7۰۰۰تومان   هر جدول استنباطی: 10۰۰۰تومان   هر یک آلفای کرونباخ: 4۰۰۰تومان تایپ و رسم جداول و نمودارها هم به صورت رایگان انجام می شود

روش نمونه گیری

نمونه گیری هم از جمله مواردی هست که دانشجویان معمولا با مشکل باهاش رو به رو می شن. لازم دیدم یک سری نکات رو گوشزد کنم تا با مشکل کمتری نمونه گیری انجام بشه. چون مشکل دار بودن نمونه گیری برابراست با مشکل دار شدن نتیجه ی پژوهشی. لذا لطفا دقت لازم رو در انجام این کار بکنید:

اول از همه لازمه بدونید بهترین نوع نمونه گیری نمونه گیری تصادفی یا "یک بختانه" هست. یعنی هر نمونه نسبت به نمونه ی دیگه شانس برابر داره و هیچ سوگیری خاصی نشده. اما متاسفانه نمونه گیری دانشجویان اغلبنمونه گیری اتفاقی یا در دسترس هست که بدترین نوع نمونه گیری است.

برای حجم نمونه هم می شه از جداول مورگان و کوکران استفاده کرد و هم بر حسب مقدار جامعه نمونه ی مناسبی رو حدس زد و استفاده کرد. اونقدر دقت وسواس گونه لازم نیست که لازم باشه نمونه رو زیاد بگیرید گرچه هرچه نمونه زیادتر باشه میانگین نمونه به میانگین جامعه نزدیکتر هست و خطای حدمرکزی کمتره. بنابراین بهتره و جوابی که به شما می ده قوی تره.

برای نمونه گیری در نظر داشته باشید:

زمانی که در تحقیق متغیرهای کنترل نشده ی زیادی وجود دارند

زمانی که پیش بینی تفاوت یا همبستگی پایین هست

زمانی که گروه های انتخاب شده باید به زیرگروه های دیگه تقسیم بشن

زمانی که جامعه ی مورد نظر بر اساس متغیرهای مورد مطالعه نامتجانس هست

و زمانی که وسیله ی پایایی برای اندازه گیری متغیر وابسته وجود ندارد

حتما باید از نمونه های بزرگتری استفاده کنید تا به پاسخ بهتری برسید.

 

 

مشاهده 482 مرتبه

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

جهت دریافت یا پیگیری وضعیت سفارش خود وارد شوید


           

درباره ما

امروزه دانشجویان بیشتر رشته‌ها چه در دوره ی کارشناسی و چه کارشناسی ارشد و دکتری ملزم به ارائه ی پایان نامه در آخرین ترم تحصیلی هستند.
.در این میان ویژگی پایان نامه نویسی در رشته‌هایی مثل روان شناسی و علوم تربیتی کاربرد آمار در تحلیل داده ها است. از این رو دروس روش تحقیق و آمار از جمله درس های اصلی این رشته هاست... بیشتر

 

 

 

راه های تماس

تلفن تهران :   9092301769 شهرستان :  9099071163

کانال تلگرام : @amaaryar

پشتیبانی در تلگرام : @raahyaar

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید