به وبسایت گروه آماریار خوش آمدید.

آماریار مزایای آماریار مشاوره کلاس های خصوصی هزینه ها

آماریار

این وبسایت، جهت انجام خدمات فصل چهارم پروژه های آماری، ارائه ی مشاوره در زمینه ی انجام پایان نامه اطلاع رسانی نکاتی در زمینه ی پایان نامه نویسی اطلاع رسانی در زمینه ی نحوه ی برگزاری کلاس های اس پی اس اس و برقراری ارتباط آسان بادانشجویان رشته های علوم تربیتی، مشاوره و روان شناسی برای انجام تجزیه و تحلیل آماری با استفاده از نرم افزارSPSS  ایجاد شده است.

مزایای آماریار

    صرف کمترین زمان،   دست یابی به کیفیتی بهینه،   تضمین تا هنگام دفاع و پس از آن،   مشاوره قبل و پس از تحویل کار   قیمت مناسب   تحلیل کامل فصل چهار   تایپ و رسم نمودارها به صورت رایگان  

مشاوره

  کلاس های خصوصی آموزش اس پی اس اس   کلاس های خصوصی به صورت تک نفره و چند نفره در کلینیک حکمت برگزار می شود. این کلاس ها با توجه به شرایط زمانی درخواست کننده به صورت فشرده یا هفتگی برگزار می شود و طی هشت تا ده ساعت، مهم ترین و کلیدی ترین نکات در زمینه ی اس پی اس اس بازگو خواهد شد.  همچنین کتاب و جزوه ی مربوطه نیز موجب تسهیل آموزش اس پی اس اس می باشد.  

کلاس های خصوصی

  کلاس های خصوصی آموزش اس پی اس اس   کلاس های خصوصی به صورت تک نفره و چند نفره در کلینیک حکمت برگزار می شود. این کلاس ها با توجه به شرایط زمانی درخواست کننده به صورت فشرده یا هفتگی برگزار می شود و طی هشت تا ده ساعت، مهم ترین و کلیدی ترین نکات در زمینه ی اس پی اس اس بازگو خواهد شد.  همچنین کتاب و جزوه ی مربوطه نیز موجب تسهیل آموزش اس پی اس اس می باشد.  

هزینه ها

  هزینه ی انجام کار:   ورود داده ها: برای ورود هر یک داده مبلغ ۱۰ تومان. (تعداد داده های موجود در پرسشنامه در افراد نمونه ضرب می شود و بعد قیمت محاسبه می گردد)   هر جدول توصیفی: 7۰۰۰تومان   هر جدول استنباطی: 10۰۰۰تومان   هر یک آلفای کرونباخ: 4۰۰۰تومان تایپ و رسم جداول و نمودارها هم به صورت رایگان انجام می شود

آلفای کرونباخ چیست؟

آزمون کرونباخ آلفابه انگلیسی (Cronbach's alpha) یا قابلیت اعتماد یا پایایی پرسشنامه یک آزمون آماری است که حاصل آن یک ضریب به نام آلفای کرونباخ می‌باشد، برای آزمون قابلیت اعتماد یا پایایی (Reliability) پرسشنامه‌ای که به صورت طیف لیکرت طراحی شده و جوابهای آن چند گزینه‌ای می‌باشند، به کار می‌رود. کرونباخ برای برآورد درونی این نوع آزمون ها یا مقیاس هایی که پاسخ درست یا غلط ندارند بر اساس روش کودر- ریچاردسون فرمول دیگری برای برآورد اعتبار پیشنهاد کرد که به آن روش آلفای کرونباخ می گویند

ضریب کرونباخ آلفا برای سنجش میزان تک بعدی بودن نگرش‌ها، قضاوتها و سایر مقولاتی که اندازه گیری آنها آسان نیست به کار می‌رود.

تعداد متغیرها به تعداد سوالات پرسشنامه می‌باشد (که هر دسته سؤال که دارای گزینه‌های همسان و مساوی داشته باشند، باید به طور جداگانه آزمون شوند. مثلا سوالات ۵ جوابه با هم و سه جوابه با هم). ترتیب گویه‌ها (از نظر امتیاز سوالات) برای ضریب کرونباخ مهم نیست، چون این ضریب بر اساس واریانس، محاسبات را انجام می‌دهد

لي جي. كرنباخ(Cronbach, 1951) كه مهمترين زمينه پژوهشي وي نظريه اندازه‌گيري يا سنجش مي باشد، در سال 1951 در مقاله‌اي با عنوان «ضريب آلفا و ساختار دروني آزمونها» اين ضريب را به جامعه علمي معرفي كرد.«ضريب آلفا بر پايه هماهنگي دروني آيتم‌ها با يكديگر طرح شده است» (Cronbach, 1951: 301) . ضريب آلفاي كرنباخ به عنوان يكي از ضرايب پايايي يا قابليت اعتماد شناخته مي‌شود. اين ضريب از عمومي‌ترين ضرايبي است كه توسط پژوهشگران علوم اجتماعي براي سنجش پايايي ابزارهاي مختلف جمع آوري داده‌ها مورد استفاده قرارمي‌گيرد. مهمترين علت عموميت استفاده از آن، به احتمال زياد ناشي از ساده‌تر بودن استفاده از اين ضريب در عمل است. با اين وجود مباحث طرح شده در كتابهاي روش شناسي علوم اجتماعي، اغلب به اختصار از كنار آن گذشته‌اند و شايد به همين دليل‌ـ يا دلايل ديگرـ برخي ادراكات نادرست از اين ضريب در بين دانشجويان علوم اجتماعي وجود دارد.

 

دوستان عزیز بخاطر داشته باشید که ضریب آلفای کرونباخ با «پایایی» متفاوت است اما خیلی از دانشجویان از این ابزار به جای پایایی استفاده می کنند.

به خاطر داشته باشید پیش از شروع کار خود در جهت جمع آوری داده ها، ابتدا از روایی درونی یا همسانی درونی پرسشنامه ی خود مطمئن شوید. برای این کار نیاز است که حدود با پانزده الی بیست پرسشنامه ی پر شده این ضریب گرفته و همسانی درونی آزمایش شود.

با استفاده از این ازمون آیتم های نامتجانس شناسایی گشته و پیش از شروع کار حذف می شوند تا به صحت کار شما آسیبی وارد نشود.

خبر خوب این است که پرسشنامه هایی که از آن برای گرفتن آلفای کرونباخ استفاده کرده اید می تواند در کار اصلی شما نیز مورد استفاده قرار گیرد و باعث افزایش نمونه های شما گردد.

 

منابع

علی فتحی آشتیانی، آزمونهای روانشناختی، تهران: بعثت، 1389-

مجلة پژوهشي دانشگاه اصفهان (علوم انساني) ، جلد نوزدهم ـ‌ شماره 2 ـ‌ سال ،،84

 

 

جهت سپردن کار خویش به گروه آماریار با شماره ی زیر یا آی دی تلگرام آماریار تماس حاصل بفرمایید:

09389884076

@raahyaar

همچنین شماره تلفن های هوشمند زیر آماده ی راهنمایی شما در زمینه ی پروژه های شما هستند:

9092301769  تهران

9099071163  شهرستان

ویژه ی دانشجویان و پژوهشگران علوم تربیتی و روان شناسی

 

 

 

مشاهده 593 مرتبه

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

جهت دریافت یا پیگیری وضعیت سفارش خود وارد شوید


           

درباره ما

امروزه دانشجویان بیشتر رشته‌ها چه در دوره ی کارشناسی و چه کارشناسی ارشد و دکتری ملزم به ارائه ی پایان نامه در آخرین ترم تحصیلی هستند.
.در این میان ویژگی پایان نامه نویسی در رشته‌هایی مثل روان شناسی و علوم تربیتی کاربرد آمار در تحلیل داده ها است. از این رو دروس روش تحقیق و آمار از جمله درس های اصلی این رشته هاست... بیشتر

 

 

 

راه های تماس

تلفن تهران :   9092301769 شهرستان :  9099071163

کانال تلگرام : @amaaryar

پشتیبانی در تلگرام : @raahyaar

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید