به وبسایت گروه آماریار خوش آمدید.

آماریار مزایای آماریار مشاوره کلاس های خصوصی هزینه ها

آماریار

این وبسایت، جهت انجام خدمات فصل چهارم پروژه های آماری، ارائه ی مشاوره در زمینه ی انجام پایان نامه اطلاع رسانی نکاتی در زمینه ی پایان نامه نویسی اطلاع رسانی در زمینه ی نحوه ی برگزاری کلاس های اس پی اس اس و برقراری ارتباط آسان بادانشجویان رشته های علوم تربیتی، مشاوره و روان شناسی برای انجام تجزیه و تحلیل آماری با استفاده از نرم افزارSPSS  ایجاد شده است.

مزایای آماریار

    صرف کمترین زمان،   دست یابی به کیفیتی بهینه،   تضمین تا هنگام دفاع و پس از آن،   مشاوره قبل و پس از تحویل کار   قیمت مناسب   تحلیل کامل فصل چهار   تایپ و رسم نمودارها به صورت رایگان  

مشاوره

  کلاس های خصوصی آموزش اس پی اس اس   کلاس های خصوصی به صورت تک نفره و چند نفره در کلینیک حکمت برگزار می شود. این کلاس ها با توجه به شرایط زمانی درخواست کننده به صورت فشرده یا هفتگی برگزار می شود و طی هشت تا ده ساعت، مهم ترین و کلیدی ترین نکات در زمینه ی اس پی اس اس بازگو خواهد شد.  همچنین کتاب و جزوه ی مربوطه نیز موجب تسهیل آموزش اس پی اس اس می باشد.  

کلاس های خصوصی

  کلاس های خصوصی آموزش اس پی اس اس   کلاس های خصوصی به صورت تک نفره و چند نفره در کلینیک حکمت برگزار می شود. این کلاس ها با توجه به شرایط زمانی درخواست کننده به صورت فشرده یا هفتگی برگزار می شود و طی هشت تا ده ساعت، مهم ترین و کلیدی ترین نکات در زمینه ی اس پی اس اس بازگو خواهد شد.  همچنین کتاب و جزوه ی مربوطه نیز موجب تسهیل آموزش اس پی اس اس می باشد.  

هزینه ها

  هزینه ی انجام کار:   ورود داده ها: برای ورود هر یک داده مبلغ ۱۰ تومان. (تعداد داده های موجود در پرسشنامه در افراد نمونه ضرب می شود و بعد قیمت محاسبه می گردد)   هر جدول توصیفی: 7۰۰۰تومان   هر جدول استنباطی: 10۰۰۰تومان   هر یک آلفای کرونباخ: 4۰۰۰تومان تایپ و رسم جداول و نمودارها هم به صورت رایگان انجام می شود

داده بخشان(گروه نمونه) و ویژگی های آنان

 

منبع‌هاي اطلاعاتي چه كساني هستند و چگونه برگزيده خواهند شد؟  این منابع دو دسته هستند:
1- انسان‌ها          2- نوشته‌ها
اگر پژوهشگر بايك فرد يا سند سر و كار داشته باشد همان داده‌بخش او خواهد بود. پژوهشگر در اين بخش به شناساندن فرد يا سند و ذكر علت اينكه او اين فرد يا سند را به عنوان منبع اطلاعاتي انتخاب كرده است می پردازد. اگر داده بخش يك گروه باشد نيز، به همين ترتيب شناسانده مي‌شوند. اما اگر نمونه‌اي از جامعه ‌اي بزرگتر باشد، علاوه بر شناساندن ذكر چرايي انتخاب جامعه، نمونه و چگونگي انتخاب آن نيز بايد عنوان شود. با بيان روش انتخاب نمونه، مشخص مي‌شود كه آيا نمونه نماينده‌ي جامعه هست يا نه؟ براي اطمينان از اين امر نمونه گيري بايد به صورت تصادفي جمع‌آوري شود. يعني به هريك از افراد جامعه، شانس برابري براي انتخاب شدن داده شود، اما اگر جامعه بزرگ باشد اين نوع نمونه گيري مشكل است. بنابراين، بهتر است جامعه را به جامعه‌هاي كوچكتري تقسيم كنيم( تصادفي طبقه‌اي، خوشه‌اي...). گرچه مي‌توان گفت بيشتر نمونه‌گيري‌ها اتفاقي هستند( به خاطر عدم توانايي گزينش شانسي) و نمي‌توانند نماينده‌ي مجموعه‌هاي بزرگتر باشند.
تعداد نمونه بستگي به بزرگي و ميزان و اختلاف جامعه دارد. هرچه گوناگوني كمتر باشد، تعداد نمونه هم کمتر است


نمونه:‌در اين بررسي منبع‌هاي اطلاعاتي، گروهي از پسران و دختران ايراني مدرسه سال در بخش هاي گوناگون كشور هستند. براي گزينش يك نمونه از ميان استان‌ها دو استان به صورت تصادفي برگزيده خواهند شد، سپس از ميان شهرستانهاي اين دو استان، دو شهرستان و از ميان اينها دو محله به صورت يك بختانه(تصادفی) برگزيده مي‌شوند. بنابراين، اندازه‌ي نمونه‌ي شمار دختران و پسران مدرسه سالي خواهد بود كه در اين دو محله زندگي مي‌كنند.

 

 

 

مشاهده 430 مرتبه

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

جهت دریافت یا پیگیری وضعیت سفارش خود وارد شوید


           

درباره ما

امروزه دانشجویان بیشتر رشته‌ها چه در دوره ی کارشناسی و چه کارشناسی ارشد و دکتری ملزم به ارائه ی پایان نامه در آخرین ترم تحصیلی هستند.
.در این میان ویژگی پایان نامه نویسی در رشته‌هایی مثل روان شناسی و علوم تربیتی کاربرد آمار در تحلیل داده ها است. از این رو دروس روش تحقیق و آمار از جمله درس های اصلی این رشته هاست... بیشتر

 

 

 

راه های تماس

تلفن تهران :   9092301769 شهرستان :  9099071163

کانال تلگرام : @amaaryar

پشتیبانی در تلگرام : @raahyaar

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید