به وبسایت گروه آماریار خوش آمدید.

آماریار مزایای آماریار مشاوره کلاس های خصوصی هزینه ها

آماریار

این وبسایت، جهت انجام خدمات فصل چهارم پروژه های آماری، ارائه ی مشاوره در زمینه ی انجام پایان نامه اطلاع رسانی نکاتی در زمینه ی پایان نامه نویسی اطلاع رسانی در زمینه ی نحوه ی برگزاری کلاس های اس پی اس اس و برقراری ارتباط آسان بادانشجویان رشته های علوم تربیتی، مشاوره و روان شناسی برای انجام تجزیه و تحلیل آماری با استفاده از نرم افزارSPSS  ایجاد شده است.

مزایای آماریار

    صرف کمترین زمان،   دست یابی به کیفیتی بهینه،   تضمین تا هنگام دفاع و پس از آن،   مشاوره قبل و پس از تحویل کار   قیمت مناسب   تحلیل کامل فصل چهار   تایپ و رسم نمودارها به صورت رایگان  

مشاوره

  کلاس های خصوصی آموزش اس پی اس اس   کلاس های خصوصی به صورت تک نفره و چند نفره در کلینیک حکمت برگزار می شود. این کلاس ها با توجه به شرایط زمانی درخواست کننده به صورت فشرده یا هفتگی برگزار می شود و طی هشت تا ده ساعت، مهم ترین و کلیدی ترین نکات در زمینه ی اس پی اس اس بازگو خواهد شد.  همچنین کتاب و جزوه ی مربوطه نیز موجب تسهیل آموزش اس پی اس اس می باشد.  

کلاس های خصوصی

  کلاس های خصوصی آموزش اس پی اس اس   کلاس های خصوصی به صورت تک نفره و چند نفره در کلینیک حکمت برگزار می شود. این کلاس ها با توجه به شرایط زمانی درخواست کننده به صورت فشرده یا هفتگی برگزار می شود و طی هشت تا ده ساعت، مهم ترین و کلیدی ترین نکات در زمینه ی اس پی اس اس بازگو خواهد شد.  همچنین کتاب و جزوه ی مربوطه نیز موجب تسهیل آموزش اس پی اس اس می باشد.  

هزینه ها

  هزینه ی انجام کار:   ورود داده ها: برای ورود هر یک داده مبلغ ۱۰ تومان. (تعداد داده های موجود در پرسشنامه در افراد نمونه ضرب می شود و بعد قیمت محاسبه می گردد)   هر جدول توصیفی: 7۰۰۰تومان   هر جدول استنباطی: 10۰۰۰تومان   هر یک آلفای کرونباخ: 4۰۰۰تومان تایپ و رسم جداول و نمودارها هم به صورت رایگان انجام می شود

چارچوب داده‌گيري- روش‌شناسي پژوهش

 

 

 


‌ روش شناسی پژوهش به مجموعه ای به هم پیوسته از قاعده ها و شیوه های معمول در یک رشته از دانش گفته می شود( خاکی، 1378). اين بخش به خود پژوهشگر مربوط است. برخلاف بخش قبل كه جمع‌آوري اطلاعات از ديگران بود، اين بخش به معرفي منابع اطلاعات، ابزارهاي داده‌گيري و چارچوب گردآوري داده با بكارگيري ابزارها و منبع‌هايي كه معرفي شده اند و همينطور روش پردازش داده‌ها مي‌پردازد. چگونگي بيان و نگارش اين قسمت ارزيابان را از تسلط پژوهشگر آگاه مي‌سازد و قابليت تكرار پذيري كار پژوهشي را زياد مي‌كند.

”روش‌ها“ ، فعاليت‌هايي را توصيف مي‌كنند كه پژوهشگر قصد دارد از طريق آن، پرسش پژوهشي خود را پاسخ گويد. در اين بخش چگونگي كنترل روايي دروني و بيروني ذكر مي‌شود.

روايي دروني ميزان مهاري است كه بر جايگاه پژوهشي اعمال مي‌شود، به شرط روا بودن و پايا بودن ابزار.

روايي بيروني يا تعميم‌پذيري نشان مي‌دهد كه نمونه ای که انتخاب شده است واقعاً نماینده جامعه مورد نظر بوده است. هرچه مكان و زمان معمولي تر باشد، تعميم‌پذيري مي‌تواندبيشتر باشد.
از ديگر ويژگي‌هاي چارچوب داده‌گيري، قدرت تكرار پذيري آن است. دانش‌پژوه بايد همه‌ي چيزهاي جزئي درباره‌ي جايگاه و روش‌هايي كه در آنها و با آنها پژوهش انجام شده و داده‌ها گردآوري شده را بازگو كند. در غير اين صورت، هيچكس نمي‌تواند پژوهش را دوباره انجام دهد و پايايي يافته‌ها را بررسي كند.


در اين قسمت پژوهشگر عنوان مي‌داردكه:
-  چندگروه شركت كننده خواهند بود؟
-  چگونه گزينش خواهند شد؟
-  چگونه كار پژوهشي بر روي آنها انجام مي‌شود؟
-  چند بار ارزيابي مي‌شوند؟

-  در چه مكان‌هايي اين ارزيابي صورت مي‌گيرد؟

(حميدي،(1381


نمونه: براي گردآوري داده ها درباره‌ي پسران و دختران مدرسه‌سال در محله‌هاي برگزيده شده، يك سرشماري آماري انجام خواهد شد. دم هر در خانه اي پژوهشگر با يك عضو بزرگسال خانواده درباره‌ي تعداد، سن، و وضعيت آموزشگاهي كودكان خانواده مصاحبه خواهد كرد.

 

 

 

مشاهده 392 مرتبه

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

جهت دریافت یا پیگیری وضعیت سفارش خود وارد شوید


           

درباره ما

امروزه دانشجویان بیشتر رشته‌ها چه در دوره ی کارشناسی و چه کارشناسی ارشد و دکتری ملزم به ارائه ی پایان نامه در آخرین ترم تحصیلی هستند.
.در این میان ویژگی پایان نامه نویسی در رشته‌هایی مثل روان شناسی و علوم تربیتی کاربرد آمار در تحلیل داده ها است. از این رو دروس روش تحقیق و آمار از جمله درس های اصلی این رشته هاست... بیشتر

 

 

 

راه های تماس

تلفن تهران :   9092301769 شهرستان :  9099071163

کانال تلگرام : @amaaryar

پشتیبانی در تلگرام : @raahyaar

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید