به وبسایت گروه آماریار خوش آمدید.

آماریار مزایای آماریار مشاوره کلاس های خصوصی هزینه ها

آماریار

این وبسایت، جهت انجام خدمات فصل چهارم پروژه های آماری، ارائه ی مشاوره در زمینه ی انجام پایان نامه اطلاع رسانی نکاتی در زمینه ی پایان نامه نویسی اطلاع رسانی در زمینه ی نحوه ی برگزاری کلاس های اس پی اس اس و برقراری ارتباط آسان بادانشجویان رشته های علوم تربیتی، مشاوره و روان شناسی برای انجام تجزیه و تحلیل آماری با استفاده از نرم افزارSPSS  ایجاد شده است.

مزایای آماریار

    صرف کمترین زمان،   دست یابی به کیفیتی بهینه،   تضمین تا هنگام دفاع و پس از آن،   مشاوره قبل و پس از تحویل کار   قیمت مناسب   تحلیل کامل فصل چهار   تایپ و رسم نمودارها به صورت رایگان  

مشاوره

  کلاس های خصوصی آموزش اس پی اس اس   کلاس های خصوصی به صورت تک نفره و چند نفره در کلینیک حکمت برگزار می شود. این کلاس ها با توجه به شرایط زمانی درخواست کننده به صورت فشرده یا هفتگی برگزار می شود و طی هشت تا ده ساعت، مهم ترین و کلیدی ترین نکات در زمینه ی اس پی اس اس بازگو خواهد شد.  همچنین کتاب و جزوه ی مربوطه نیز موجب تسهیل آموزش اس پی اس اس می باشد.  

کلاس های خصوصی

  کلاس های خصوصی آموزش اس پی اس اس   کلاس های خصوصی به صورت تک نفره و چند نفره در کلینیک حکمت برگزار می شود. این کلاس ها با توجه به شرایط زمانی درخواست کننده به صورت فشرده یا هفتگی برگزار می شود و طی هشت تا ده ساعت، مهم ترین و کلیدی ترین نکات در زمینه ی اس پی اس اس بازگو خواهد شد.  همچنین کتاب و جزوه ی مربوطه نیز موجب تسهیل آموزش اس پی اس اس می باشد.  

هزینه ها

  هزینه ی انجام کار:   ورود داده ها: برای ورود هر یک داده مبلغ ۱۰ تومان. (تعداد داده های موجود در پرسشنامه در افراد نمونه ضرب می شود و بعد قیمت محاسبه می گردد)   هر جدول توصیفی: 7۰۰۰تومان   هر جدول استنباطی: 10۰۰۰تومان   هر یک آلفای کرونباخ: 4۰۰۰تومان تایپ و رسم جداول و نمودارها هم به صورت رایگان انجام می شود

روش نگارش فرضیه

با سلام خدمت دانشجویان و پژوهشگران محترم

از آنجا که در طی سال ها کار پژوهشی با دوستان دانشجو و پژوهشگر تقریبا به نقاط ضعف آن ها مشرف شده ام، و متأسفانه این عدم تسلط بر مبانی پژوهش و ناآگاهی در زمینه ی پیش زمینه های پایان نامه نویسی موجب صدمه زدن به کار سنگین پایان نامه و برای دانشجویان کارشناسی ارشد موجب مشکل دار شدن جلسه ی دفاعیه می شود، بر آن شدم تا به صورت ساده و مختصر نکاتی را متذکر شود. در عین حال کتاب ها و لینک هایی را معرفی می کنم تا با مراجعه به آن ها آگاهی خود را در زمینه ی نگارش پایان نامه بیشتر کنند.

یکی از اصلی ترین مشکلات که در کارهای دانشجویان هنگام تحویل به ما و مشکل دار شدن تحلیل آماری آن ها می شود ایراد در نگارش و تدوین فرضیه است.

اگر نگارش فرضیه مشکل دار باشد پردازشگر شما نمی تواند به راحتی آزمون آماری مربوط به آن را تشخیص دهد و کار شما را ادامه دهد. بنابراین در اینجا نکاتی را در زمینه ی استاندارد فرضیه نویسی یادآور می شوم:

فرضیه یک حدس خردمندانه و منطقی است.

فرضیه یک جمله ی کامل است نه عبارت و نه یک سؤال.

فرضیه رابطه یا تفاوت میان دو یا چند متغیر را نشان می دهد.

فرضیه باید شفاف و ساده نوشته شود. ابهام در فرضیه نویسی کار شما را مشکل دار می کند.

فرضیه باید از سنجش نکات اخلاقی به دور باشد.

فرضیه باید آزمون پذیر باشد.

امیدوارم با رعایت نکات بالا بتوانید فرضیه های خود را شفاف و آزمون پذیر بنویسید. در زیر لینک هایی که می توانند در زمینه ی نگارش فرضیه بیشتر شما را یاری رسان باشند خواهم آورد.

پیروز باشید

 

 

مشاهده 625 مرتبه

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

جهت دریافت یا پیگیری وضعیت سفارش خود وارد شوید


           

درباره ما

امروزه دانشجویان بیشتر رشته‌ها چه در دوره ی کارشناسی و چه کارشناسی ارشد و دکتری ملزم به ارائه ی پایان نامه در آخرین ترم تحصیلی هستند.
.در این میان ویژگی پایان نامه نویسی در رشته‌هایی مثل روان شناسی و علوم تربیتی کاربرد آمار در تحلیل داده ها است. از این رو دروس روش تحقیق و آمار از جمله درس های اصلی این رشته هاست... بیشتر

 

 

 

راه های تماس

تلفن تهران :   9092301769 شهرستان :  9099071163

کانال تلگرام : @amaaryar

پشتیبانی در تلگرام : @raahyaar

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید